Jõeääre puhkekeskus sobib suurepäraselt erinevate ürituste (sünnipäevad, juubelid, pulmad, team-building, meeskonnaüritused, koolitused, seminarid, vastuvõtud) korraldamiseks.

Hind alates: 890 per night

Jõeääre puhkekeskus koosneb peamajast ja kolmest puhkemajast. Peamaja pika laua taha mahub kuni 24 inimest, koos püstijalalaudadega sobib peamaja kuni 50 inimese üritusteks. Olemas on korralik köök ja toitlustusvõimalused 24-le ning ruumi jääb tantsimisekski. Tööüritusteks on olemas seminaritarvikud ja võimalus laudu ümber tõsta selliselt, et tööd saab teha ka väiksemates gruppides. 

Ööbimiskohti on peamajas neljale (2 magamistuba), kuid koos kolme puhkemajaga (Jõe puhkemaja, Männi puhkemaja ja Vesihobu puhkemaja) mahutame ööbima kuni 24 inimest. Kui on soovi, et igaüks saab omale eraldi voodi, siis on magamiskohti 19). Suvel on lisaks võimalus ööbida telkides ja kasutada välikööki/õueala. Kui rendite terve kompleksi, siis on teile garanteeritud täielik privaatsus – ühtegi teist külastajat sel ajal territooriumil ei ole. 

Kui soovite rentida vaid peamaja ilma ööbimiseta ja/või ööbima jääjaid on palju vähem, siis võtke meiega ühendust, teeme personaalse pakkumise. 

Broneeri kogu puhkekeskus

Terve puhkekeskuse vabade kuupäevade ülevaade:

Vajalikud väljad on tähistatud *-gaReserve of 1 available accommodations.

Kogu kompleks on valitud kuupäevadel saadaval.

Hind alates: