Jõeääre puhkekeskus koosneb kolmest privaatsest puhkemajast ja peamajast

PUHKEKESKUS sobib hästi nii paaridele romantiliseks puhkuseks looduses, kui ka suurematele seltskondadele ruumide rendiks juubelite, pulmade, “team-buildiing-eventide” ja kõikvõimalike muude ürituste korraldamiseks. Ümbruses ilus loodus, jõgi ja suusaarajad.

PUHKEMAJAD mahutavad kuni 9 inimest. Neid rendime välja majade kaupa nii, et teiste inimestega kokku puutuma ei pea. Igas majas on oma saun ja suur terrass. Maja hind sõltub nädalapäevast ja inimeste arvust. Lisaks võimalus kasutada kümblustünni..

PEAMAJA rendime välja erinevateks üritusteks ning korraldame siin ka ise koolitusi ja töötubasid. Pakume ruumide renti nii päevasteks seminarideks/ meeskonnaüritusteks kui ka mitmepäevasteks tegevusteks. Lisaks on hoovi peal suur katusealune suveköök, kus suvel kokata saab

Vesihobu puhkemaja

Vesihobu puhkemaja

Vesihobu puhkemaja on stuudio-tüüpi majake, kus on üks suur tuba koos kööginurga ja lahtikäiva diivaniga. Maja asub jõekaldal ja sellel on suur, privaatne jõepoolne terrass.

Hind alates: 79 per night

VAATA

Jõe puhkemaja

Jõe puhkemaja

Jõe puhkemaja asub 15 meetri kaugusel jõekaldast ja mahutab kuni 9 inimest. Puhkemajal on privaatne, jõeäärne terrass, korralik kööginurk koos kokkamiseks vajalikuga ja elektrikerisega saun.

Hind alates: 89 per night

VAATA

Männi puhkemaja

Männi puhkemaja

Männi puhkemaja asub teistest puhkemajadest veidi eemal, mändide all ja mahutab kuni 8 inimest. Puhkemajal on kamin, suur terass, korralik kööginurk ja elektrikerisega saun.

Hind alates: 89 per night

VAATA

Kogu kompleks

Jõeääre puhkekeskus sobib suurepäraselt erinevate ürituste (sünnipäevad, juubelid, pulmad, team-building, meeskonnaüritused, koolitused, seminarid, vastuvõtud) korraldamiseks.

Hind alates: 890 per night

VAATA